Miłość nie wyklucza - żądamy ustawy o związkach partnerskich!
Kategorie: Wszystkie | Historia | Zwiedzanie | Złote PiSuary
RSS
piątek, 16 października 2009
Kurski, prostytutka i... CBA?

Jacek Kurski donosi, że "służby" polują na niego z pomocą prostytutki o artystycznym pseudonimie Sara. W dodatku takiej bezczelnej, która chce go namówić do grzechu, sugerując, że jeśli nie pozna jej w biblijnym tego słowa znaczeniu, to jest gejem... Jak sugreuje Kurski, okoliczności sugerują, że to spisek służb.

Najpierw pomyślałem że to KGB, CIA i Al Kaida z pomocą Mosadu (jej imię!) chciały wrobić posła nizełomnego w seks. Z kobietą. Ale potem pomyślałem, że jeśli chodzi o stręczycielstwo to zupełnie na topie jest CBA kierowane przez jego kolegę Mariusza K. I może to nie są prowokacje, a niezdarna próba wysondowania, czy "męska fascynacja" Jacka bratem Jarkiem ma szanse przenieść się na faceta, "który nie pęka"?

Co wy o tym sądzicie?

środa, 14 października 2009
CBA, Sawicka i agent Tomek

Moim zdaniem tegoroczne "Złote Usta" za wypowiedź roku powinna powędrować do byłej posłanki Beaty Sawickiej. Podczas zeznań dlaczego uległa agentowi Tomkowi z CBA, stwierdziła, że był on różny od Polaków w jego wieku:

"Był przystojny, zadbany i" (uwaga, uwaga) "nie śmierdział."

Jako Polak nie wiem czy się czuć obrażony czy nie. Inna sprawa, że teraz wiadomo jak rozpoznać pracownika agencji. Szkoda, że odszedł artystyczny impresario Mariusz K.

sobota, 03 października 2009
Złote Pisuary za Wrzesień 2009
Jak zawsze w miesiącu, przychodzi ten moment, gdy dziękujemy naszym politykom za ich trud, "ubogacanie nas" i odwdzięczamy się im stosownie do ich zaangażowania. PiSuarami. Oto nominowani - Głosujcie!

Złote PiSuary

a. Janusz Kochanowski, RPO za kolejną wypowiedź, pt. "I co ja robię tu?" Nie interesuje go przymusowo wysterylizowana kobieta, ma gdzieś prawa Alicji Tysiąc, za to wie, że nie lubi feministek.

b. Lech II Kaczka - za kolejną, rytualną co pół roku żałobę narodową. Największą żałobą jest on sam, ale cóż zrobić... Ta żałoba będzie trwała jeszcze co najmniej z rok. W tą ostatnią wprowadził nas za to krokiem tanecznym.

c. brat Jarosław - za komentarz "pedofilia wyszła z mody". Mamy wrażenie, że brat Jarosław ma obsesję...

d. Jolanta Szczypińska - broda...tfu narzeczona brata Jarosława. Za pokazanie, że Kościół Ustanowiony i PiS są bardzo, bardzo blisko.

e. brat Jarosław - za tekst, że nie jest "mściwy, kłótliwy i agresywny" Nie, gejem też nie jest, ale co z tego ma wynikać?

POrcelanowy PiSuar

a. Jak Aleksader Grad. Pokazuje, że można być konserwatywnym ideowo, liberalnym gospodarczo i popierać byłych neofaszystów w TVP.
 
b. Elżbieta Radziszewska - za rozbrajające stwierdzenie, że ustawa antydyskryminacyjna nie jest w Polsce potrzebna. Pikuś, że wymaga tego Unia - ona np. sprowadziła do Sejmu kopię obrazu Matki Boskiej trybunalskiej, i nikt jej z tego powodu nie dyskryminował. Co było do udowodnienia.

c. Donek Tusk - za pomysł, by jednak wprowadzić święto Trzech Króli. Proponujemy przywrócić pańszczyznę, dziesięcinę, znieść rozwody i bicie żon - w końcu to też kiedyś było powszechne i tradycyjne.

Tęczowy PiSuar

a. TVPiS za to, że zatrudnia takich ignorantów jak Wojtek Cejrowski, który nie wie jak przenosi się wirus HIV. Na pocieszenie, w ramach wsparcia drugiej nogi zatrudnia także Michalskiego, Pospieszalskiego, Terlikowskiego. A mówią, że TVPiS kuleje.

b. brat Jarosław za nierejestrowany związek partnerski z Grzesiem Napieralskim. I kto mówił, że PiS nie jest uniwersalny w swoich preferencjach?

Czarny PiSuar

a. Biskup Józef Zawitkowski, który powiedział, że nadchodzi czas "bezbożnych konstytucji" - wiadomo, że chodzi o gejów i aborcję. Ale czy jeśli dalej państwo będzi utrzymywać Kościół, to czy będziemy bardzo bezbożni, czy tylko troszeczkę?

b. "Nasz Dziennik" za stwierdzenie, że wyrokiem w sprawie Alicji Tysiąc zdelegalizowano w "Polsce katolicyzm". Nie wiemy kto jest dilerem redktorów ND, ale ma bez wątpienie dobry towar!Jak zawsze dziękujemy, i prosimy o jeszcze!