Miłość nie wyklucza - żądamy ustawy o związkach partnerskich!
Kategorie: Wszystkie | Historia | Zwiedzanie | Złote PiSuary
RSS
piątek, 18 lipca 2008
Przyzwoitość
Otoż brat Jarosław podobno oburzył się na TVN, że promuje bydło w polskiej polityce, która i tak sięgnęła dna, i obiecuje, że jak powróci do władzy, to uzdrowi tę chorą sytuację.

Cóż, na powrót PiSuarczyków być może będziemy musieli poczekać trochę dłużej, ale mam propozycję, jak zacząć już teraz:

oto poseł PiS Jacek Kurski mógłby wypełnić prawomocny wyrok sądowy i przeprosić za kłamstwa które rozgłaszał publicznie. Na razie bezczelnie mówi, że na zakład w Laskach wpłaci, ale już ogłoszenia z przeprosinami nie da, bo go na nie nie stać.

Cóż, być może, ale nikt mu nie kazał kłamać. Teraz musi ponieść konsekwencje...

wtorek, 01 lipca 2008
PiSuary za Czerwiec 2008
Wydawałoby sie, że czerwiec powienien być wstępem do sezonu ogórkowego, a tu nic z tych rzeczy. Ponieważ o nominacje się zabijano, warto może przedstawić je z moim komentarzem:

PiSuar Złoty

a) Lech II Kaczka - za typową dla siebie grację ze sprawą Wałęsy. Czytał, nie-czytał książki IPNu wiadomo, że książka jest słuszna, ponadczasowa, zawsze akutalna. A Wałęsa jest Bolkiem.

b) Lech II Kaczka - za występ na Euro z szalkiem, Borobarem i Perejro. Generalnie - to nie Alzheimer - to Kaczhaimer. A Wałęsa jest Bolkiem

c) brat Jarosław - za kolejne udowadnianie, że dla władzy można zrobić wszystko. Nawet pracować z Bolkiem

d) Edgar Gosiu Gosiewski - jako prawnik zaproponował Wałęsie procedurę lustracyjną, która nie istnieje, bo sąd lustracyjny zlikwidował jego Wielki Mały Szef. No, ale zawsze się w telewizji pokazał. Ot, kolejna Filipinka.

e) szef IPN - pokazuje, że nie ma świnstwa, któremu by za państwowe pieniądze nie mógł patronować. No, bo Wałęsa był Bolkiem.

POrcelanowy Pisuar

a) Donek Tusk za systematyczne nie zauważanie problemy w sprawie Agaty S. Czego idiotka nie pożyczyła na nielegalną aborcję, a chciała by państwo egzekwowało prawo? Na szczęście Donek dodał, że obecna ustawa funkcjonuje OK

b) Minister Zdrowia za tekst, że ona nie może dyrektora szpitala państwowego zmusić do przestrzegania prawa. Nie ważę się zadać pytania, to po co ona w ogóle jest? By fotografować się w kościele jak się modli?

c) Jarek Gowin - za pośpieszne zapewnienie, że IPN zostanie, bo jest super. Tak, Rokita, Marcinkiewicz i Sikorski też są super. Generalnie w PiSie tylko bliźniacy są be, to sumie cool partia

d) Rząd PO za reformę Krus. Jej szczegóły podaję poniżej. In extenso.


Specjalny PiSuar idzie do księdza z Lublina. Taki wędrowny. Żeby mógł sobie go wozić za każdą kobietą, której prawo TEORETYCZNIE pozwala na aborcję. Przy okazji postuluję by do każdego zabiegu NFZ dodał "konsulatacje z duszpasterzem". Obowiązkową. No, przynajmniej dla kobiet. I gejów.

I Wałęsy. Bo to Bolek. I tylko bracia Kaczyńscy się na nim poznali.

Jak zawsze - zachęcam do głosowania, dziękuję, i prosze o jeszcze!!!