Miłość nie wyklucza - żądamy ustawy o związkach partnerskich!
Kategorie: Wszystkie | Historia | Zwiedzanie | Złote PiSuary
RSS
niedziela, 27 stycznia 2008
Pogróżki

Brat Jarosław poszedł na całość i zapowiedział nam, że jego brat, miłościwie nam obrażający się Lech II Kaczka odejdzie w chwale w 2015 roku. Na samą myśl skoczyło mi ciśnienie...

Jest jeszcze inna interpretacja tej naszej Sybilli IV RP: przez odejście w chwale rozumiano kiedyś śmierć męczeńską. Za jaką to niby sprawę Lech II ma oddać życie: lustracji? Anny Fotygi albo Antoniego M?

Tak czy inaczej, podobne groźby są nikczemne, haniebne, zdradzieckie i szeroko rozumianą wodą na młyn rewizjonistów z RFN.PS A tak poważnie. Ja rozumiem, że bez PiSuaru przy władzy jest nudniej. Ale czy doprawdy musimy wiedzieć o wszystkich chorych majakach brata Jarka? Czy nie wystarczy nam wiecznie na coś obrażony i nadąsany Lech II Kaczka?

czwartek, 24 stycznia 2008
Więc jednak żałoba
A zatem Lech II zadecydował: mamy doroczną żałobę narodową.
Szkoda pisać...
Żałoba narodowa?

To, co się wydarzyło na Pomorzu jest tragicznym wypadkiem. Jednak nie do końca rozumiem, dlaczego Lech II Kaczka "rozważa ogłoszenie żałoby narodowej". Była by to 3 żałoba na 3ci rok kadencji. Wypadek wypadkiem, ale bywały większe tragedie i bez żałoby. Czy doprawdy musimy - przepraszam za słowo - ćwiczyć pewne zbiorowe wydarzenia jak żałoba narodowa co roku? Czy to wszystko co ma ta prezydentura do zaoferowania Polakom? Aha, była jeszcze budująca tożsamość parada wojskowa, przepraszam. Ta co miała zagłuszyć wiadomości z Afganistanu...

Rodzinom zmarłych należą się kondolencje, wsparcie duchowe i moralne, a od osób religijnych modlitwa. Ale  naprawdę, nie do końca widzę sensu tej zapowiadanej żałoby narodowej.
czwartek, 03 stycznia 2008
Złoty i Platynowy Pisuar

Tak, tak moi drodzy nadeszła ta wiekopomna chwila, że czas zagłosować na Pisuary.

 

I. Złoty PiSuar za Grudzień 2007

1. Lech II Kaczka za pośpiech w nominowaniu ambasadorów miłych Ojcu Tadeo. Wiadomo, że komisja sejmowa niepotrzebna, podobnie jak cały sejm skoro rządzi nami brat samego dobra.

2. Brat Jarosław za stwierdzenie, że politykom PO brakuje przyzwoitości. Co jak co, ale on się na tym zna jak mało kto.

3. Zbigniew Religia, ze stwierdzenie, że miał „wizję reformy służby zdrowia”. W to, że miał wizje nie wątpimy, pytanie tylko czy aby na pewno reformy służby zdrowia, a jeśli tak, to dlaczego przez 2 lata były one tylko w jego głowie. Zacięły się? Nie chciały wywietrzeć?

 

II. POrcelanowy PiSuar

Cała PO za pokazanie, że świeckość państwa jest sprawą trudną więc najlepiej pozostawić ją biskupom.

Jakies inne propozycje?

i najważniejsze:

 

III. Platynowy PiSuar za 2007 rok

1. Lech II Kaczka – za „osobisty styl prezydentury” (to słowa jego własnego ministra)

2. brat Jarosław – za niepowtarzalny sposób odejścia od władzy.

3. Mariusz Kamieński z CBA – za kryptonim akcji „Mengele” i pokazanie, że PiS nie wstydzi się dobrych wzorów

4. Ewa Sowińska – za polowanie na teletubusia geja. Wiemy już, że zajęła w Ameryce III miejsce w konkursie na Idiotę Roku, ale my jej życzymy więcej podobnych nagród.

5. Ziobro-Ziobro-Siedem – za pokazanie, że nie trzeba się właściwie na niczym znać, wystarczy robić konferencje prasowe i pleść androny by się stać ulubieńcem tłumów.

6. Ojciec Tadeo – który pokazuje, że dobry ksiądz nie tylko oszukuje emerytów pod pretekstem bycia stoczniowcem, ale także by dostać państwowe pieniądze staje się geodetą, ekologiem, astronomem. No i przede wszystkim księdzem – nieusuwalnym, niezniszczalnym preziem!

Zachęcam do głosowania we wskazanych kategoriach!