Miłość nie wyklucza - żądamy ustawy o związkach partnerskich!
Blog > Komentarze do wpisu
Głupoty PO i PiSu
Tradycja nadawania Złotych PiSuarów i POrcelanowych nocników jakoś umarła, ale widać partie się stęskniły za nominacjami i robią co mogą by być znów nominowanymi.

Oto nagrodzeni:

Złoty PiSuar idzie dla młodzieżówki PiSu z Kołobrzegu.

Wszyscy się śmieją z młodej dziewczyny, która duka głupoty, i nie ma pojęcia czym jest konserwatyzm. Akurat tutaj nie ma się z czego śmiać, bo niektórzy mają tremę przed kamerami i ich to peszy - każdemu może się to zdarzyć. Fakt, że dziewczyna nie ma pojęcia na temat tego, co ma mieć rzekomo "wszczepione w korzeniach" to jednak jest obicachem. Ale PiSuar przyznaję głównie za fakt, że w KAŻDYM zdaniu tego filmiku młodzi ludzie kochający Łojczyznę i język polski, robili błąd gramatyczny.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T39mgPUEKBc  

POrcelanowy nocnik

Dla organów ścigania i polityków. Przeszukanie mieszkania autora serwisu antykomor, czy karanie kibiców mandatami za obrazę prezydenta, jest żenujące. Podobnie jak zakaz dla "kontrowersyjnych" wystaw w gmachu Sejmu. Jak wiecie zawsze byłem zwolennikiem radykalnej wolności słowa. Tak samo jak można było (i trzeba było) robić sobie jaja z prezydenta Lecha II Kaczki, tak samo można (i niektórzy uważają zapewne, że trzeba) z prezydenta Komorowskiego. Za wyjątkiem negowania Shoah, ludobójstwa Ormian czy w Ruandzie uważam, że w demokratycznym kraju każdy ma prawo wylewać wiadro pomyj na innego - zupełnie inną jest sprawą, czy warto i należy. Ścigane przez prawo winno być tylko nawoływanie do nienawiści do grup etnicznych, religijnych, mniejszości seksulanych, rasowych i językowych. Reszta - jak mówi amerykański - jest niezbędnym warunkiem żywej wolności wymiany poglądów.

Na krytykę prezydent czy premier powinien odpowiedzieć albo zmieniając swoje zachowanie, albo przekonać opinię publiczną, że zarzuty są absurdalne. Karanie madatami, przeszukania mieszkań, czy zakazywanie wystaw (ciekawe, że wystawa o JPII jest z definicji "niekontrowersyjna" w Polsce) świadczy tylko o miałkości intelektualnej osób, które na podobny pomysł wpadają.

Pojutrze ceremonia graduation na Yale. Oczywiście, chyba, że nastąpi koniec świata....

sobota, 21 maja 2011, kdebem

Polecane wpisy

  • PiSuary po powrocie do Polski

    1. Burdel na kolei. Jesli to, co się dzieje na kolei, nie zasługuje na dymisję ministra Grabarczyka, to trudno mi wyobrazić sobie co by musiał zrobić, żeby wyle

  • Konstytucja a la Zloty PiSuar

    PiS moca tworcza swoich ekspertow przygotowal nam nowy projekt konstytucji. Widzialem juz wiele glupawych i populistycznych pomyslow na konstutucje, ale ten bij

  • Potrójne Złote PiSuary

    Dawno nie pisałem, bowiem praca szpitalnego kapelana jest dość wyczerpująca. Parę razy nawet wchodziłem na blog żeby coś napisać, ale wena, ach wena nie ta. Za

Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/05/26 21:13:27
Za co kurwa są te POrcelanowe Nocniki? Kto POdnosi rękę na władzę ten musi mieć tę rękę odrąbaną! I każdy kto o takim fakcie się dowiedział POwinien szybko donieść odPOwiednim instancjom. A Pis-uarom się należy, nie umieją PISać to pewnie z pamięci czytają.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/05/27 22:15:17
Tak na "A" się wypowiadał taki zacietrzewiony michnikoidalny stwor jest on gdzieś?
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/06/03 22:49:34
PO PO jak MO:)
-
Gość: Claire, *.adsl.inetia.pl
2011/06/05 09:19:58
Młody (sądząc z poziomu wywodów) człowieku - czy ty jeszcze pamiętasz MO?
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/06/05 20:52:26
Jestem starszy od Pani i nieraz miałem okazję zaliczyć od Zmotoryzowanych Obwodów Milicji Obywatelskiej pałowanie, Pani zapewne jest córką jakiegoś funkcjonariusza MO. A autor bloga na pewno tatusia ma dobrze ustawionego w byłych służbach.
-
Gość: Claire, *.adsl.inetia.pl
2011/06/05 21:28:42
Skąd pan wie, że jest pan starszy ode mnie? Kobiety dzielą się na te, które ukrywają swój wiek, i na te, które ukrywają swoją wagę - ja zaliczam się do tej drugiej grupy, nie ukrywam więc, że dobiegam pięćdziesiątki (jeszcze dwa i pół roku). Jeśli panu chodzi o moje powiązania rodzinne, to mój nieżyjący od 20 lat ojciec był więźniem politycznym okresu stalinizmu. Został aresztowany w 1950 roku, na tydzień przed maturą w liceum w Strzyżowie (województwo podkarpackie) jako dowódca opozycyjnego wobec ówczesnego ustroju ugrupowania o nazwie Demokratyczna Armia Krajowa. Po kilku miesiącach śledztwa połączonego z torturami (zamek w Rzeszowie) skazano go na 10 lat więzienia, jego koledzy otrzymali zbliżone wyroki. Wyrok odsiadywał kolejno we Wronkach (1,5 roku w pojedynczej celi), obozie w Jaworznie (za przywództwo buntu został odesłany z powrotem do więzienia), Rawiczu i Nowogardzie. Z tego ostatniego więzienia został (po 4 latach) warunkowo zwolniony z powodu otwartej gruźlicy po interwencji Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. W rzeczywistości więziennictwo nie chciało sobie psuć statystyki przez śmierci więźniów na gruźlicę. W życiu późniejszym mój ojciec był matematykiem, profesorem dzisiejszego Uniwersytetu Opolskiego. Na dopuszczenie do habilitacji czekał (z przyczyn politycznych) 15 lat (ja czekam dopiero 6 z podobnych powodów, co tam). Za granicą jako naukowiec był znany znacznie lepiej niż w Polsce (m. in. Bernoulli Society). Doczekał wolnych wyborów w 1989 roku, zmarł dwa lat później na raka płuc w wieku 61 lat. Nigdy nie pracował w MO ani w żadnych tego typu służbach.
Stanowczo radzę więc panu najpierw myśleć, a potem dopiero pluć. Zdecydowanie wypraszam sobie obrażanie mojej rodziny. Mnie nie interesuje, co robił pański tatuś, ani mamusia.
-
Gość: Claire, *.adsl.inetia.pl
2011/06/05 21:31:43
Jeżeli pan albo inni czytelnicy mają ochotę zweryfikować podane przeze mnie wyżej informacje - proszę szukać pod nazwiskiem: prof. dr hab. Eugeniusz Szczepankiewicz. Sięgnął pan dna.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/06/07 15:34:06
To ma Pani taki życiorys jak "niemal" Michnik! Jego tatusia też więzili, a to niemal dotyczy Pani. Ja akurat mam dziadka z Wehrmachtu, ale nie jest mi z tym źle. Powiem więcej mam nadzieję, że zwycięży kaczyzm pfu "faszyzm"
-
Gość: Claire, *.adsl.inetia.pl
2011/06/08 19:23:30
Mój mąż ma dwóch stryjów z Wehrmachtu (jeden prawdopodobnie do dziś nie powiedział o tym zonie - bagatela - są małżeństwem od mniej więcej 60 lat). Ale nikt z nas nie popiera ani kaczyzmu, ani tuskizmu. Tylko że w Polsce nie ma w tej chwili kogo popierać. Tym niemniej - w środowisku akademickim odniesienia do czyjegoś życia rodzinnego są nie na miejscu, a internet to doskonałe miejsce dla wszelkiej maści frustratów, którzy korzystając z anonimowości obrażają innych.
-
2014/05/20 09:49:57
Zgadzam się w stu procentach z krytyką PO, ale nie PiS. Rejestrowanie takich prywatnych spotkań powinno być zabronione, ale ja nie o tym chciałam. Warto przypomnieć liczne cyrki PO przed wyborami do PE - Protasiewicza itp na czele. Zaraz będziemy bowiem wybierać naszych przedstawicieli w Unii, warto by byli to ludzie poważni, widzący samodzielną Polskę w Unii, a nie maksymalnie zintegrowany puzzel, który ewidentnie tam nie pasuje - ma bowiem swój indywidualny charakter narodowo chrześcijański wybory-2014.info - polecam lekturę, uświadamia kilka prawd!